ASBAND DUVAR & KÖŞE KORUMA ÇÖZÜMLERİ


Duvar ve Köşe Koruma Sistemleri kaza riskini azaltıyor ve hasarı önlüyor.

Duvar Koruma Sistemleri ve Köşe Koruma Sistemleri bugün her yerde tercih edilmekte. Bunun sebebi örneğin evde bebeğinizin, dışarıda ise mülkün ve cana gelebilecek zararın azalmasında önemli bir etken.
Köşe koruma sistemleri evlerde bebeğinizi mobilyanın sivri köşelerinden koruyabilir. Böylece sert eşya köşelerinden dolayı doğabilecek yaralanmalar azalmış olur.
Duvar koruma sistemleri ise olabilecek darbelerde zararı azaltır. Kazalarda aynı zamanda sıfır hasar sağlanabilmektedir. Hastaneler, Oteller, Alışveriş Merkezleri gibi yapılarda vazgeçilmez bir malzemedir ve bakım giderlerini de azaltmaktadır.

DUVAR KORUMA PROFİLLERİ
Duvar koruma profilleri, hastahanelerde sedye ve tekerlekli sandalyelerin, alışveriş merkezlerinde de el arabalarının çarpmalarına karşı duvar yüzeylerini ve boyayı korumak amacıyla kullanılmaktadır.
        Aynı zamanda oteller, lokantalar, okullar, bekleme salonları vs. gibi mekanlarda masa veya sandalye benzeri hareket edebilen cisimlerin çarpmalarına maruz kalabilecek yerlerde yüzeyi ve boyayı korumakta kullanılmaktadır.

Duvar üzerinde koruma fonksiyonlarını yerine getirebilecek uygun bir seviyede dübel ve vida ile monte edilmelidir.

PVC esaslı olup, alüminyum takviye profili üzerine monte edilmektedir. Uç kısımlara gelen bitiş kapaklarıyla montaj tamamlanmış olmaktadır. Kapı altı tekmelik bantlar, kapıların kolay ve hasar görmeden açılmasını sağlar.

Ürünlerin çeşitli ölçü ve renk seçenekleri mevcuttur.
 
KÖŞE KORUMA PROFİLLERİ
Köşe koruma profilleri, hastahanelerde sedye ve tekerlekli sandalyelerin, alışveriş merkezlerinde de el arabalarının çarpmalarına karşı sütun ,duvar köşelerini ve boyayı korumak amacıyla kullanılmaktadır.

Aynı zamanda oteller, lokantalar, okullar, bekleme salonları vs. gibi mekanlarda masa veya sandalye benzeri hareket edebilen cisimlerin çarpmalarına maruz kalabilecek yerlerde yüzeyi ve boyayı korumakta kullanılmaktadır.

Kolon ve duvar köşelerini koruma fonksiyonlarını yerine getirebilecek uygun bir boyda dikey olarak uygulanır.
Doğrudan köşeye yapıştırılan veya aluminyum takviye profiline geçirilerek gizli vidayla tespit edilen iki tipi mevcuttur. Aluminyum takviyeli tipinin bitiş uçları da vardır.Köşe koruma profilleri 51x51mm. ve 76x76mm.kanatgenişliktedirler.

ASBAND çözümlerimiz ; geniş renk aralığı, ürün kalitesi testleri, darbe ve  yangın dayanımı testleri, JIS Z 2801 standardındaki antibakteriyel özellik testleri ve sertifikalarıyla sizlere sunulmaktadır.
ASBAND Duvar ve Köşe Koruma Sistemleri, birçok noktada uzun yıllar hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır.
Hastahane ve diğer sağlık kuruluşlarında kullanılabilir.
Özellikle, dünyada en geçerli test olan Japon JIS Z 2801 standardı, Amerikan ASTM standartları için dahi bir referans teşkil etmektedir.
Asband çözümlerimiz, müşterilerimizin ihtiyacına ve miktara bağlı olarak özel renk ve ölçülerde de üretilebilmektedir.

Yeni Çözüm Web Hizmetleri